Kristen Stewart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart

KRİSTEN STEWART FAN AİLESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TayLor'n aiLesine ihtiyacı var.

2 posters
YazarMesaj
Stewart
Moderatör
Moderatör
Stewart

Kadın Başak Mesaj Sayısı : 170
Rep : 0
Doğum tarihi : 26/08/97

TayLor'n aiLesine ihtiyacı var. Empty
MesajKonu: TayLor'n aiLesine ihtiyacı var.   TayLor'n aiLesine ihtiyacı var. EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 7:22 pm

Robert Pattinson, Kristen Steward ve Taylor Lautner başlarının dikine gidemiyecekler çünkü aileleri sürekli bağlantıda.
Taylor ailesiyle zaman geçirmenin onun ayakları üzerinde durmasını sağladığını açıkladı. : " Sanırım sürekli ailemle vakit geçirmeyi isterim. Her zaman tercihim ailemle olmak, aile oyunları, aile yemekleri gibi, bu gerçekten iyi oluyor. Hala yapılması gerekenler listem var, 'çöpü dışarı at, çimenleri biç' yaa harika !"
Aynı zamanda Twilight çıktığından beri iyi ve kötü neler olduğunu soruldu.
Taylor: "İyi şey çok oldu, bir iki şey söylemek zor olur ama sanırım gezmek, dünyayı dolaştım.Tokyo,Sidney, Amerika'da her şehri gezdim ve bütün hayranlarla görüşmek çok güzel. Farkına vardığın şeylerden biri onların çok benzer oldukları, kendilerini adamış, çok hırslılar ve 'Vaay, destek görüyoruz' oluyorsun.Sanırım en iyisi bu oldu. En kötüsü? Bu zor bir seçim. Sanırım çok meşgul olmam çünkü ailemi ve arkadaşlarımı sık sık göremiyorum ama aynı zamanda setteki kişilerlede harika zaman geçiriyorum
KS_hastası
Moderatör
Moderatör
KS_hastası

Kadın Yay Mesaj Sayısı : 91
Rep : 0
Doğum tarihi : 16/12/97

TayLor'n aiLesine ihtiyacı var. Empty
MesajKonu: Geri: TayLor'n aiLesine ihtiyacı var.   TayLor'n aiLesine ihtiyacı var. EmptyPaz Tem. 11, 2010 9:57 pm

Ayy Taylor'ım benim ya Ühü
Teşekkürler.

1 sayfadaki 1 sayfası