Kristen Stewart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart

KRİSTEN STEWART FAN AİLESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Filmi İzleyen Bir Fanın Yorumları :)

YazarMesaj
Stewart
Moderatör
Moderatör
Stewart

Kadın Başak Mesaj Sayısı : 170
Rep : 0
Doğum tarihi : 26/08/97

Filmi İzleyen Bir Fanın Yorumları :) Empty
MesajKonu: Filmi İzleyen Bir Fanın Yorumları :)   Filmi İzleyen Bir Fanın Yorumları :) EmptyCuma Tem. 02, 2010 3:47 pm

Filmi İzleyen Bir Fanın Yorumları Gülücük

Malum Alacakaranlık serisinin üçüncüsü Tutulma, bugün beyaz perdede sevenleriyle buluştu. E tabi Twilight fanı olarak biz de ilk gün bu heyecana ortak olduk.

Peki Tutulma filmi nasıldı? Gitmeye değer miydi? Kitap olduğu gibi mi yansıtılmıştı? Filmde yaş sınırı var mıydı? Sahneler başarılı mıydı? Şimdi bu sorulara kendimce cevap vereyim.

Filmi İzleyen Bir Fanın Yorumları :) 8e9885b0

Az önce geldim sinemadan ve şunu söylemeliyim ki dövüş sahnelerinin hala etkisindeyim. Kitaptan oldukça başarılı bir şekilde aktarmışlar beyaz perdeye. E oyuncuların performanslarına zaten toz kondurmam. Hepsi yine müthiş iş çıkarmış.

Fakat şunu da itiraf etmeliyim ki, çadır sahnesinde biraz hayal kırıklığı yaşadım.Ben daha ateşli sahneler bekliyordum Jacob’la Bella arasında..Neyse nasıl olsa o ateşli sahneleri serinin dördüncü filminde bol bol göreceğiz o yüzden pas geçiyorum bunlarıGülücük

Filmde 13 yaş sınırı var bu arada.. Her ne kadar bazı sinema salonlarında bu uygulama pek dikkate alınmasa da; 13 yaşın altında iseniz eğer, filmin dvd ve vcd’si çıkana kadar beklemek zorundasınız, üzgünüm.

Bir de Alacakaranlık fanlarına ve kitap severlere şunu hatırlatmak isterim.

Tutulma’nın kitabını dikkatli okuduysanız, ya da filme gidip izlemişseniz bilirsiniz Bree Tanner karakterini.. Ve serinin yazarı Stephenie Meyer; Bree’nin ağzından, Tutulma’nın bir yan kitabı olarak Bree Tanner’ın İkinci Hayatı (The Short Second Life of Bree Tanner) adlı kitabı kaleme almıştı. (Bknz.) Tüm seçkin kitapçılarda bulabileceğiniz bu romanı da okumanızı tavsiye ederim.

Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Sizlerin de yorumlarını merak ediyorum

Filmi İzleyen Bir Fanın Yorumları :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Turkmali' Sezon Finali yorumlari buraya ...
» Eclipse-Tutulma Filmi Müzikleri (Nerede Hangi Şarkı Çalıyor)