Kristen Stewart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart

KRİSTEN STEWART FAN AİLESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Darkchild Britney'in Yeni Albümü Hakkında Konuştu

2 posters
YazarMesaj
Stewart
Moderatör
Moderatör
Stewart

Kadın Başak Mesaj Sayısı : 170
Rep : 0
Doğum tarihi : 26/08/97

Darkchild Britney'in Yeni Albümü Hakkında Konuştu    Empty
MesajKonu: Darkchild Britney'in Yeni Albümü Hakkında Konuştu    Darkchild Britney'in Yeni Albümü Hakkında Konuştu    EmptyPtsi Tem. 12, 2010 11:00 pm

Geçtiğimiz gün Telephone un Britney versiyonu sızmıştı. Darkchild da sızan şarkının Britney'e ait olduğunu , ama o versiyonun son hali olmadığını, onun sadece bir '' demo '' olduğunu , asla mix li versiyonunu nete vermeyeceğini çünkü Jive a ve Britney'e sonsuz saygı beslediğini söylemişti. Bugün de ustream tarafından yapılan bir online röportajda Britney'in yeni albümü hakkında sorulan sorulara şöyle cevap verdi:
-Britney'in menajeri Larry Rudolph benim evime geldi ve Britney'in yeni albümü hakkında inanılmaz bir görüşme yaptık. Albümünün yönü/yönetimi hakkında konuştuk , bana yönü hakkında biraz bilgi verdi ve bazı şeyler üzerinde benimle çalışmak istedi...Telephone nasıl olduysa oldu ve bundan çok mutluyuz.Ama şimdi 200% Britney'in yeni albümüne yeni hitler yazmak için odaklandım. Uluslararası hitler...
Bence, fanlar bunu hakediyor, Britney hakediyor ve Britney'le stüdyoya tekrar girmek için sabredemiyorum.Yeni çılgın şeyler yapmak için çıldırıyorum.Larry Rudolph ile konuşmadan önce son albümü için birşeyler üzerinde çalışıyordum ve blackout için, güzel şeylerdi ama daha iyi hale getireceğim.Çılgın şeyler için kendimi tamamen vereceğim, Britney için çılgın ve mükemmel şeyler.
Larry ile konuşma mükemmel gitti, yönün ne olduğunu kesinlikle biliyorum ve bunun icabına bakacağım!Britney Spears için bu dünyada, bu gezegende, bu galakside duyabileceğiniz en mükemmel, en inanılmaz ve en akılalmaz şarkıları, hitleri yaratacağım.!
eclipse
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Kadın Akrep Mesaj Sayısı : 31
Rep : 0
Doğum tarihi : 28/10/97

Darkchild Britney'in Yeni Albümü Hakkında Konuştu    Empty
MesajKonu: Geri: Darkchild Britney'in Yeni Albümü Hakkında Konuştu    Darkchild Britney'in Yeni Albümü Hakkında Konuştu    EmptyPtsi Tem. 12, 2010 11:20 pm

Aptal adam Dil Çıkartma
Teşekkürler.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 65 Milyon Dolarlık Konuştu
» Adam Lambert'in yeni saç modeli
» Avril'ın Yeni Dövmesi Kesinleşti F*CK :P ♥
» Demet Akalın'ın yeni mesleği
» New Moon Yeni İconlar