Kristen Stewart

KRİSTEN STEWART FAN AİLESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Stephenie Meyer'in yeni kitabı raflarda!

YazarMesaj
Stewart
Moderatör
Moderatör

Kadın Başak Mesaj Sayısı : 170
Rep : 0
Doğum tarihi : 26/08/97

MesajKonu: Stephenie Meyer'in yeni kitabı raflarda!   Ptsi Tem. 05, 2010 7:16 pm

Sizlere 30 Mart 2010 tarihinde Stephenie Meyer’in Yeni Kitabı Çıkıyor! başlıklı haberimizle duyurduğumuz “Bree Tanner’ın İkinci Hayatı” Epsilon Yayınlarından piyasaya çıktı.
Bir Tutulma Romanı

Tutulma filmi vizyona girmeden önce tüm dünyada yayımlandıktan on gün sonra Stephenie Meyer in yeni romanı raflarda!

Alacakaranlık Efsanesi’nin hayranları, Tutulma kitabında tanıtılan ve yeni doğan bir vampirin karanlık dünyasında Bree Tanner’ın sürükleyici hikâyesiyle büyülenecekler.

Bedeninin değişimini izledim. Çatıda yere çömelmiş, tek eliyle tutunmaya çalışıyordu. Tüm o tuhaf samimiyet bir anda yok olmuştu, o artık bir avcıydı. Ne olduğunu bildiğim, nasıl olduğunu anladığım için yanındayken rahat olduğum bir şeydi.

Beynimi kapattım. Av zamanıydı. Derin bir nefes aldım. Aşağıdaki insanların damarlarında akan kanın kokusu içime işledi. Çevredeki insanlar onlardan ibaret değildi, ama en yakın olanlardı. Avınızın kim olacağını, avınızın kokusunu almadan önce, bir şekilde karar vermiş olmalıydınız.[/align]
Kullanıcı profilini gör

Stephenie Meyer'in yeni kitabı raflarda!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni smiyle eklemek
» foruma yeni smıleyler
» Yeni konu aç icon yeri
» Site Yeni Üye Almıyor Acil Yardım...
» Nasıl yeni font türü eklerim?